Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

4ERTEM MARKA PATENT DANIŞMANLIK, 12 yılı aşkın mesleki tecrübe ve birikimleriyle Av. Berkem ERTEM öncülüğünde 2008 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne Fikri Mülkiyet Hukuku ile patent ve marka vekilliği alanında hizmet veren bir kuruluştur

Kurucu Berkem Ertem

Neden Biz?

Biz düşünsel dünyanızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğinizi; süregelen başarılarla kanıtlayan bir ekibiz.

Felsefemiz

Her yeni güne yeniliklerle uyandığımız dünyamızda; sürekli kendimizi güncel fikirlere adapte edebilmeyi felsefe edindik.

İlkemiz

Azami ölçüde değer verdiğimiz fikri ürünlerinizi en iyi şekilde temsil edebilmek için buradayız.

Kalite Kriterlerimiz

Neden Bizi Seçiyorlar?

Misyonumuz

Ülkemizin ekonomik yönden dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alabilmesi için yüksek teknolojiye sahip ürünleri üretilebilmesi gerekmektedir. Yüksek teknolojiye sahip ürünler gerçek anlamda yürütülen Ar-Ge faaliyetleri ile sonucunda elde edilebilir. Yeni fikirler ancak gerçek Ar-Ge faaliyetlerinin sonucunda ortaya çıkabilir ve bu fikirlerin ortaya çıkarılmasında gösterilen özveri ile eşdeğer nitelikteki hizmetler ile korunabilir. Böylesi öncü fikirleri tüm dünyaya tanıtmak ve korumak, bu süreç içerisinde de gerek ülke gerekse birey menfaatlerini korumak yegane görevimizdir. Fikirleriniz için verdiğiniz emeği onları korumak için göstermeye hazırız.

Vizyonumuz

 

Henri Frederıc Amiel’ in dediği gibi

“Başkaları için zor olanı yapmak kabiliyetli olmaktır; kabiliyetliler için imkânsız olanı yapmak da, dâhi olmaktır.”

Gelin dehalarımızı birleştirelim. Korunan yaratımlarınız ile sizleri bir basamak daha yukarı taşıyalım.